hjem     nettstedkart     skriv ut
Hjem > Om Rapid Athene > Kontaktinfo trenere



KONTAKTINFORMASJON TIL RAPID ATHENES


TRENERE OG SPORTSLIGE LEDERE


 

Styret 2016
Navn Roller Mail Telefon Ansvarsområder
Ivar Holmstedt Styreleder ivarholm@outlook.com 41333394 Klubbsaker, dugnad
Håkon Johansen Nestleder hakon.johansen78@gmail.com 95273437 Materiellansvarlig
Odd Jul Hansen Kasserer ju-han@online.no 90609535 Økonomi
Anita Nesselquist Styremedlem an@vbbl.no 90945362 Fotballskole
Mia Christensen Styremedlem mia.chris.morris@gmail.com 92882555 Jentenes fotballdag
Craig Fergusson Styremedlem craigstercraig_4@hotmail.com 47636684 Overgangsansvarlig
Bjørn Erik Olafsen Styremedlem bjorne.olafsen@gmail.com 95785761 Styremedlem
Trond Nilsen Styremedlem trond.s.nilsen@gmail.com 99028419 Materialansvarlig
Daniel Yue Styremedlem danielyue89@gmail.com 48608006 Sekretær, medlemsblad
Lene Gylland Sportslig leder lenegylland90@gmail.com 91808785 Sportslige saker
         
         
Trenere/lagledere
Lag Navn Rolle Mail Telefon
A-lag herer Tor-Egil Glommen Trener tor.egil@boss-europe.no 41287080
A-lag herer Finn Egil Johansen Trener fjohansen661@gmail.com 94883779
A-lag herer Bjørn Erik Olafsen Lagleder/Trener bjorne.olafsen@gmail.com 95785761
A-lag damer & J17 Tore Aamodt Hovedtrener tore.ch.aamodt@gmail.com 90648828
A-lag damer & J17 Trond Nilsen Trener trond.s.nilsen@gmail.com 99028419
A-lag damer & J17 Kjell-Axel Reier Trener reiasa@online.no 91531667
A-lag damer & J17 Janne-Therese Heintz  Lagleder janne-therese.heintz@arbeidstilsynet.no 95462003
J2002-04 Mia Christensen Hovedtrener mia.chris.morris@gmail.com 92882555
J2002-04 Hilde Hansson Lagleder/Trener hilde-hansson@hotmail.com 41678786
J2002-04 Linda Wensell Trener linda.wensell@gmail.com 48064769
J2002-04 Kristin Måleng Trener kristin.maleng@live.no 48058816
J2002-04 Isak Tollerud Trener tollerud1@gmail.com 41186455
J2002-04 Siv Jannicke Olsen Trener siv_jannicke@hotmail.com 97688121
J2006-07 Kine Beving Hovedtrener kinebeving@gmail.com 95181925
J2006-07 Trygve Willadssen Trener trygve.s.willadssen@if.no 91746162
J2006-07 Åsmund Strømner Trener astromner@hotmail.com 97667516
J2006-07 Øystein Larsen Trener Oystein@stralar.no 95850435
J2008-09 Celine Skaug Hovedtrener Celineskaug@hotmail.com 47294635
J2008-09 Thomas Eklund Lagleder Thomas.Eklund@aberia.no 97165016